Huszár Róbert Emlékverseny

2013. november 16.

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Czár Tibor Pf -47 kg C1 1.
Csák Bence Pf -52 kg C2 1.
Csík József Pf -57 kg J+F 1.
Flakk Márk Lc -42 kg C1 1.
Frankó Bonifác Pf  32 kg Gyerek 1.
Harangozó Gábor Pf -84 kg Junior 1.
Koszecz Boglárka Pf -32 kg Gyerek 1.
Laczó Tamás Lc -32 kg C1 1.
Laurincz Boglárka Pf -55 kg C2 1.
Laurincz Péter Pf -32 kg C1 1.
Laurincz Zoltán Pf -63 kg Junior 1.
Magyar István Pf -47 kg C1 1.
Mézes Roland
Pf -37 kg C1 1.
Opauszki Dávid Pf  69 kg C2 1.
óré Márk Pf -63 kg C2 1.
Pepó Erik Pf -32 kg Gyerek 1.
Sallai Gábor Pf -57 kg C2 1.
Stumpf Márk Pf -28 kg Gyerek 1.
Török Dóra Pf  47 kg C1 1.
Viczián Dániel Pf -25 kg Gyerek 1.
Viczián Roland Pf -42 kg C2 1.
Viczián Roland Lc -42 kg C2 1.
Viczián Vivien Pf -25 kg Gyerek 1.
Zsilák Laura Pf  32 kg Gyerek 1.
Bálint Zoltán Pf -69 kg C2 2.
Dénes Benedek Pf -42 kg C1 2.
Hídvégi Nándor Pf -57 kg Junior 2.
Hrabovszki Donát Pf -52 kg C2 2.
Hrabovszki Donát Lc -47 kg C2 2.
Krucsai Gergő Pf -42 kg C2 2.
Laczó Tamás Pf -32 kg C1 2.
Ronyecz Fanni Pf  47 kg C1 2.
Szász Szilárd Pf -37 kg C1 2.
Vadi Olivér Pf  32 kg Gyerek 2.
Csiernyik Levente Pf  32 kg Gyerek 3.
Flakk Márk Pf -42 kg C1 3.
Hegedűs Botond Pf -42 kg C2 3.
Rákóczi Réka Pf -55 kg C2 3.
Szász Kristóf Pf -69 kg C2 3.

II. osztályú felnőtt OB

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Harangozó Gábor Pf -84 kg Felnőtt 1.
Laurincz Zoltán Pf -63 kg Felnőtt 1.
Vizsnyiczai Richárd Pf -69 kg Felnőtt 1.
Hídvégi Nándor Pf -57 kg Felnőtt 2.
Pribék Andrea Pf -60 kg Felnőtt 2.
Csík József Pf -57 kg Felnőtt 3.

Fehér öves

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Szák Tamás Pf  32 kg Gyerek 1.
Szász Vivien Pf -60 kg Felnőtt 1.
Surim áron Pf -32 kg Gyerek 2.
Csete Benjámin Pf -32 kg Gyerek 3.

Gyakorló verseny

Név Szabályrendszer Korcsoport Helyezés
Csiernyik Zsombor Pf Gyerek 1.
Erdélyi Máté Pf Gyerek 1.
Krizsán Dániel Pf Gyerek 1.
Opauszki Gergő Pf Gyerek 1.
Petőcz árpád Pf Gyerek 1.
Petró Lili Pf Gyerek 1.
Surim Balázs Pf Gyerek 1.
Furák Szabolcs Pf Gyerek 2.
Horváth Annabell Pf Gyerek 2.
óré Roland Pf Gyerek 2.
Horváth Márkó Pf Gyerek 3.