Országos Diákolimpia, Békéscsaba és Megyei Diákolimpia, Békéscsaba

2015. április 11.

Országos Diákolimpia

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Bálint Zoltán
Pf -74 kg Junior 1.
Czár Tibor
Pf -47 kg C2 1.
Harangozó Gábor
Pf -94 kg Junior 1.
Hegedűs Botond
Pf -42 kg C2 1.
Hegedűs Hanga
Pf -28 kg C1 1.
Hrabovszki Donát Pf -63 kg C2 1.
Krucsai Gergő Pf -52 kg C2 1.
Laurincz Boglárka Pf -50 kg C2 1.
Laurincz Péter Pf -37 kg C1 1.
Laurincz Zoltán Pf -69 kg Junior 1.
Opauszki Dávid Pf -84 kg Junior 1.
Péter Magdolna Pf +32 kg Gyerek 1.
Stumpf Márk Pf -32 kg C1 1.
Szentpéteri Bence Pf -69 kg C2 1.
Török Dóra Pf -60 kg C2 1.
Bánfi Bence
Pf -28 kg Gyerek 2.
Csák Bence
Pf -57 kg Junior 2.
Csiernyik Zsombor Pf -25 kg Gyerek 2.
Fülöp Fanni Pf -37 kg C1 2.
Laczó Tamás Pf -42 kg C1 2.
Laczó Tamás Lc -42 kg C1 2.
Leszkó Kitti Pf -32 kg C1 2.
Mézes Roland Pf -42 kg C2 2.
Petró Lili Pf -25 kg Gyerek 2.
Ronyecz Fanni Pf -65 kg C2 2.
Viczián Dániel
Pf -28 kg Gyerek 2.
Viczián Roland
Pf -52 kg C2 2.
Viczián Vivien Pf -28 kg C1 2.
Zsilák Laura
Pf -47 kg C1 2.
Csiernyik Levente
Pf -47 kg C1 3.
Furák Szabolcs Pf -28 kg Gyerek 3.
Hidvégi Nándor Pf -63 kg Junior 3.
Hidvégi Nándor Lc -63 kg Junior 3.
Koszecz Boglárka
Pf -37 kg C1 3.
Magyar István
Pf -52 kg C2 3.
Pepó Erik Pf -32 kg C1 3.
Szák Tamás Pf -37 kg C1 3.
Szász Kristóf Pf +69 kg C2 3.
Szász Szilárd Pf -37 kg C1 3.
Tóth Dusán Pf -42 kg C1 3.
Török Vince
Pf +47 kg C1 3.

Megyei Diákolimpia

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Bánfi Bence
Pf -28 kg Gyerek 1.
Hegedűs Botond
Pf -47 kg C2 1.
Hidvégi Nándor
Lc -63 kg Junior 1.
Koszecz Boglárka
Pf -37 kg C1 1.
Krucsai Gergő
Pf -57 kg C2 1.
Laczó Tamás Pf -42 kg C1 1.
Laczó Tamás Lc -42 kg C1 1.
Laurincz Boglárka Pf -60 kg C2 1.
Laurincz Péter Pf -37 kg C1 1.
Laurincz Zoltán Pf -69 kg Junior 1.
Petró Lili Pf -25 kg Gyerek 1.
Stumpf Márk Pf -32 kg C1 1.
Szász Kristóf Pf -74 kg Junior 1.
Szaszák Dominik Pf Ovi 1.
Török Dóra Pf -65 kg C2 1.
Varga Viktória Pf Ovi 1.
Viczián Dániel Pf -25 kg Gyerek 1.
Viczián Roland Pf -52 kg C2 1.
Viczián Vivien Pf -32 kg C1 1.
Zsilák Laura
Pf -42 kg C1 1.
Czár Tibor
Pf -47 kg C2 2.
Csiernyik Zsombor
Pf -25 kg Gyerek 2.
Fülöp Fanni Pf -42 kg C1 2.
Hegedűs Hanga Pf -32 kg C1 2.
Hidvégi Nándor Pf -74 kg Junior 2.
Hrabovszki Donát Pf -57 kg C2 2.
Leszkó Kitti Pf -37 kg C1 2.
Magyar István Pf -52 kg C2 2.
Péter Magdolna Pf +32 kg Gyerek 2.
Petőcz árpád Pf -32 kg Gyerek 2.
Petró Bálint
Pf Ovi 2.
Ronyecz Fanni
Pf -60 kg C2 2.
Roszik Máté
Pf Ovi 2.
Csiernyik Levente
Pf +47 kg C1 3.
Erdélyi Máté Pf +32 kg Gyerek 3.
Furák Szabolcs Pf -32 kg Gyerek 3.
Fülöp Fanni Pf -37 kg C1 3.
Mézes Roland
Pf -47 kg C2 3.
Opauszki Gergő
Pf Ovi 3.
Szák Tamás Pf -37 kg C1 3.
Vadi Olivér
Pf -42 kg C1 3.