FitGastro Kupa- Huszár Róbert Emlékversenyt, Újkígyós

2017. november

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg Gyermek 1.
Szabó Zsófia
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg Gyermek 1.
Bánfi Bence
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 1.
Kozmann Mónika
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg C1 1.
Pántya Réka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 1.
Koszecz Boglárka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 1.
Viczián Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 1.
Laurincz Péter
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 52 kg C2 1.
Vadi Olivér
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 57 kg C2 1.
Laczó Tamás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 1.
Magyar István
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 1.
Viczián Vivien
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 1.
Sztarczinszki Petra
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 55 kg C2 1.
Viczián Roland
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 1.
Breznyik Nikolett
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 55 kg C2 1.
Molisz Zoltán
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 63 kg C2 1.
Sztarczinszki Petra
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 55 kg C2 1.
Czár Tibor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 1.
Pántya Márk
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg Gyermek 2.
Erdélyi Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 2.
Szák Tamás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 2.
Petró Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 2.
Szaszák Nikolett
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 2.
Molisz Zoltán
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 57 kg C2 2.
Csiernyik Levente
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 2.
Leszkó Kitti
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 2.
Darányi Csenge
(Kaba)
Pf 55 kg C2 2.
Czár Tibor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 2.
Laczó Tamás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 63 kg C2 2.
Hídvégi Nándor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 2.
Jancsó Janka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg Gyermek 2.
Gyeraj Ákos
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg Gyermek 3.
Krizsán Lőrinc
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 32 kg Gyermek 3.
Szák Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 32 kg Gyermek 3.
Bánfi Brendon
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 3.
Breznyik János
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 3.
Péter Magdolna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 3.
Hídvégi Nándor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 3.