Karlovac Open, Horvátország

2018. február

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Kozmann Mónika
(Békéscsaba)
Pf 28 kg C1 1.
Viczián Vivien
(Békéscsaba)
Pf 42 kg C1 1.
Viczián Vivien
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C1 1.
Viczián Roland
(Békéscsaba)
Pf 69 kg Junior 1.
Szász Kristóf
(Békéscsaba)
Pf 79 kg Junior 1.
Laurincz Boglárka
(Békéscsaba)
Pf 60 kg Junior 1.
Juhász Ábel
(Békéscsaba)
Pf 74 kg Junior 1.
Szász Kristóf
(Békéscsaba)
Pf 79 kg Junior 1.
Laurincz Boglárka
(Békéscsaba)
Pf 60 kg Junior 1.
Pántya Márk
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg Gyermek 2.
Csiernyik Levente
(Békéscsaba)
Pf 69 kg C1 2.
Czár Tibor
(Békéscsaba)
Pf 74 kg Junior 2.
Szabó Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg Gyermek 3.
Szák Dániel
(Békéscsaba)
Pf 32 kg Gyermek 3.
Viczián Dániel
(Békéscsaba)
Pf 42 kg C1 3.
Laczó Tamás
(Békéscsaba)
Pf 69 kg C1 3.
Breznyik János
(Békéscsaba)
Pf 69 kg C1 3.
Laczó Tamás
(Békéscsaba)
Pf 69 kg C1 3.
Leszkó Kitti
(Békéscsaba)
Pf 42 kg C1 3.
Koszecz Boglárka
(Békéscsaba)
Pf 65 kg C1 3.
Viczián Roland
(Békéscsaba)
Pf 63 kg Junior 3.
Czár Tibor
(Békéscsaba)
Pf 69 kg Junior 3.
Breznyik Nikolett
(Békéscsaba)
Pf 50 kg Junior 3.
Hídvégi Nándor
(Békéscsaba)
Pf 63 kg Junior 3.
Hídvégi Nándor
(Békéscsaba)
Pf 67 kg Junior 3.
 

Csapatverseny

 

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Hegedűs Hanga
Leszkó Kitti
Laczó Tamás
Laurincz Péter
Tóth Dusán
Csiernyik Levente
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf - C2 1.
Viczián Roland
Czár Tibor
Juhász Ábel
Szász Kristóf
Laurincz Boglárka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf - Junior 1.
Matuska Máté
Szák Péter
Szák Dániel
Pántya Márk
Szaszák Dominik
Kozmann Mónika
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf - Gyermek 2.
Bánfi Bence
Viczián Dániel
Csiernyik Zsombor
Szák Tamás
Viczián Vivien
Koszecz Boglárka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf - C1 2.
 

Kezdők

 

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Szák Tamás
(Békéscsaba)
Pf 47 kg C1 1.
Szaszák Nikolett
(Békéscsaba)
Pf 37 kg C1 1.
Péter Magdolna
(Békéscsaba)
Pf 47 kg C1 1.
Tóth Dusán
(Békéscsaba)
Pf 63 kg C2 2.
Breznyik Nikoletta
(Békéscsaba)
Pf 60 kg Felnőtt 2.
Pántya Márk
(Békéscsaba)
Pf 32 kg Gyermek 3.
Szák Péter
(Békéscsaba)
Pf 32 kg Gyermek 3.
Csüllög Dorina
(Békéscsaba)
Pf 60 kg C2 3.