Megyei Diákbajnokság, Békéscsaba (HUN)

2019. március 09.

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Péter Magdolna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc plusz 47 kg C1 1
Czár Tibor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 79 kg junior 1
Bánki Brendon Pf 42 kg C2 1
Viczián Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 47 kg C2 1
Tóth Dusán Pf 57 kg C2 1
Laurincz Péter
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 63 kg C2 1
Vadi Olivér
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 1
Csiernyik Levente
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 69 kg C2 1
Petró Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 1
Viczián Vivien
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 50 kg C2 1
Csüllög Dorina
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 65 kg C2 1
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 1
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 1
Csiernyik Zsombor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C1 1
Szák Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 1
Kozmann Mónika
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 1
Pántya Réka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 47 kg C1 1
Jancsó Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 30 kg gyerek 1
Petró Bálint
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 30 kg gyerek 1
Czár Tibor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 79 kg junior 1
Viczián Vivien
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 50 kg junior 1
Viczián Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 42 kg C2 1
Szák Tamás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 69 kg C2 1
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 32 kg C1 1
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 37 kg C1 1
Kozmann Mónika
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 32 kg C1 1
Tóth Dusán
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
KL 57 kg C2 1
Péter László
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 33 kg gyerek 2
Magyar István
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 79 kg junior 2
Szák Tamás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 2
Domokos Krisztián
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 69 kg C2 2
Szaszák Nikolett
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 2
Leszkó Kitti
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 50 kg C2 2
Pántya Márk
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 2
Szák Péter
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 47 kg C1 2
Kása Hanna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 2
Péter Magdolna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 47 kg C1 2
Fördős Jázmin
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 30 kg gyerek 2
Matuska Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 32 kg C1 2
Péter Magdolna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
KL plusz 47 kg C1 2
Sztraczinszki Petra
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
KL 60 kg junior 2
Erdélyi Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 63 kg C2 3
Matuska Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 3
Tóth Dusán
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 63 kg C2 3
Gyeraj Ákos
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 32 kg C1 3