Pointfighting Cup, Milano (ITA)

2019. március 29.

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Petró Bálint
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 27 kg gyerek 1
Debreczeni Frida
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 24 kg gyerek 1
Jancsó Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 36 kg gyerek 1
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 35 kg C1 zöld öv 1
Péter Magdolna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 45 kg C1 zöld öv 1
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 1
Malatyinszki Benedgúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C1 1
Petró Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 1
Pántya Réka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 1
Petró Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C2 1
Viczián Vivien
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 46 kg C2 1
Fördős Jázmin
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 30 kg gyerek 2
Fördős Jázmin
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 30 kg gyerek 2
Debreczeni Frida
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 30 kg gyerek 2
Petró Bálint
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 30 kg gyerek 2
Pántya Márk
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg C1 2
Péter Magdolna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 47 kg C1 2
Bánki Brendon
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C2 2
Viczián Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 52 kg C2 2
Petró Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C2 2
Leszkó Kitti
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 46 kg C2 2
Czár Tibor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 79 kg junior 2
TAG TEAM: Pántya Réka, Csiernyik Zsombor, Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf TAG TEAM C1 2
Csüllög Dorina
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 65 kg C2 2
Matuska Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 35 kg C1 zöld öv 3
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg C1 3
Szák Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 3
Bánki Brendon
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C2 zöld öv 3
Viczián Dániel
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C2 3
Szák Tamás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 63 kg C2 3
Molisz Zoltán
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 69 kg C2 3
Leszkó Kitti
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 3
Czár Tibor
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 74 kg junior 3
Tag Team: Leszkó Kitti, Viczián Vivien, Koszecz Boglárka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf TAG TEAM C2 3
Koszecz Boglárka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf plusz 65 kg C2 3