I. Nádudvari Gasztro Kupa Nyílt kick-box verseny (HUN)

2019. május 04.

Név Szabályrendszer Súlycsoport Korcsoport Helyezés
Pántya Réka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 1.
Pántya Réka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 1.
Pántya Réka
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 47 kg C1 1.
Jancsó Lili
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team) 
Pf 36 kg Gyerek 1.
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 1.
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C1 1.
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 1.
Malatyinszki Bendegúz
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 37 kg C1 1.
Fördős Jázmin   
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)  
Pf 30 kg Gyerek 1.
Matuska Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 33 kg Gyerek 1.
Debreczeni Frida
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 27 kg Gyerek 1.
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg C1 1.
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 1.
Szaszák Dominik
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Lc 28 kg C1 1.
Bánki Brendon
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg C2 1.
Pántya Márk
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg C1 2.
Szaszák Nikolett
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 47 kg C1 2.
Szaszák Nikolett
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 46 kg C2 2.
Péter László
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 33 kg Gyerek 2.
Kása Hanna
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 28 kg C1 2.
Gyeraj Ákos
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 2.
Bánki Brendon
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 2.
Domokos Krisztián
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 84 kg Junior 2.
Okányi Attila
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 42 kg  C2 2.
Jancsó Barnabás
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 27 kg Gyakorló Gyerek 2.
Okányi Attila
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 52 kg  C2 2.
Sípos Alajos Attila
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 24 kg Gyakorló Gyerek 2.
Matuska Máté
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 32 kg C1 3.
Török Botond
(Békéscsabai Lakótelepi SE - Debreczeni Team)
Pf 37 kg C1 3.